Επικοινωνία

Μπορείτε να στείλετε το κείμενο σας στο info@vetonews.gr & veto910@otenet.gr. Τηλ. 6947323650

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Πέμπτη, 03 Ιουλίου 2014 12:24

ΔΕΔΔΗΕ: Οι διακοπές ρεύματος στην δυτική Μακεδονία

Ενδεικτικό πρόγραμμα περικοπών το πρωί και μεσημέρι της 03.07.2014
Διεύθυνση Περιφέρειας Μακεδονίας - Θράκης
Nομός Ωρες διακοπής  Προβλεπόμενες περιοχές με διακοπή ηλεκτροδότησης
Από Έως
Δράμας 11:00 12:00 Κ.Αγρός, Αλιστράτη
12:00 13:00  Μυλοπόταμος, Προσοτσάνη, Καλλιθέα
13:00 14:00 Ν.Σεβάστεια,Αμπελάκια,Αργυρούπολη,Σιταγροί,Μεγαλόκαμπος
Έβρου 11:00 12:00 Αντλιοστάσιο Κεφαλής
12:00 13:00 Αντλιοστάσιο Κεφαλής
13:00 14:00 Αντλιοστάσιο Κεφαλής
Ημαθίας 11:00 12:00 Μονόσπιτα, Αγ. Γεώργιος
Πόλη Αλεξάνδρειας
12:00 13:00 Τριπόταμος, Γεωργιανοί, Καστανιά, Κουμαριά, Ξηρολίβαδο, Σέλι, Κομνήνιο, Πατρίδα
Νησελούδι, Παληοχώρα, Πρασινάδα, Κορυφή, Πλάτανος, Κλειδί,  Αιγίνιο κάτω από  τις γραμμές
13:00 14:00 Τμ. Πόλης Νάουσας, Αγ. Νικόλαος, Αρκοχώρι, 3-5 Πηγάδια, Αγ. Παύλος
Καβάλας 11:00 12:00 Γαληψός, Κοκκινοχώρι, Ποδοχώρι, Πλατανότοπος, Ακροπόταμος, Μεσορόπη, Μουσθένη, Δωμάτια
Πλατανάκια, Σανατόριο, Περιμετρική, Λαζέικα, Δασαρχείο, περ.Σχολείου ΔΕΠΟΣ, Παλιό, Ηρακλείτσα
Λυδία, Κρηνίδες, Φίλιπποι, Λημνιά, Βουνοχώρι, Κρυονέρι, Ζυγός, Βόρειο Πολύστηλο
12:00 13:00 Καρά Ορμάν Καβάλας, Άσπρη άμμος, Καρβάλη
13:00 14:00 Είσοδος Κεραμωτής, ΘΑΣΟΣ :Παναγία, Ποταμιά, Κοίνυρα, Αλυκή, Θυμωνιά, Αστρίς, Ποτός, Πευκάρι, Θεολόγος, Καλύβια.
Καστοριάς 11:00 12:00 Άγ. Ανάργυροι, Μαυροχώρι, Βέργα, Κλεισούρα, Όαση
12:00 13:00 Είσοδος πόλης Καστοριάς, Βόρεια πόλη Καστοριάς
13:00 14:00 Φουντουκλή, Σιδηροχώρι, Βίτσι, Μακροχώρι, Πολυκέρασος,Μανιάκι, Κολοκυνθού, Κορομηλιά
Κιλκίς 12:00 13:00 Κέντρο Πολυκάστρου , Ειδομένη ,Φανός ,Δογάνη ,Κούπα , Σκρά
Τούμπα ,Ευρωπός
Κιλκίς  11:00 12:00 Ακροποταμιά, Καμπάνης, Μάνδρες, Ν.Σάντα, Περιστέρι, Πυργωτό,Φανάρι, Χρυσόπετρα
Αγ.Κυριακή, Βάθη, Γαβρά, Δροσάτο, Κεντρικό, Μουριές, Ν.Ροδόνα, Πλατανιές, Συκαμινέα
13:00 14:00 ΒΙΠΕ Σταυροχωρίου
Κοζάνης & Γρεβενών 11:00 12:00 Περιοχές της πόλης της Κοζάνης : Αγίου Χαράλαμπου, Γηροκομείου, Σιόποτου, Κόμβου Κοζάνης-Αιανής-Γρεβενών, Παναγίας, Υπαίθριου Δημοτικού Θεάτρου, Αγίου Νικάνορα, Νέων Εργατικών Κατοικιών, Κέντρο Επίπλου Αθηνών, ΖΕΠ και στους οικισμούς : Λευκόβρυσης, Καλαμιάς, Βατερού, Αλωνακίων, Σκήτης, Κοκκιναρά, Κηπάριου, Ανθότοπου, Σιδερών, Λιβερών, Μεταμόρφωσης, Ξηρολίμνης, Παλαιόκαστρου, Δαφνερού, Γαλατινής, Σιάτιστας, Μπάρα Σιάτιστας και Μπάρα Γρεβενών.
Οικισμοί : Αυλές, Κρανίδια, Περιοχή Γέφυρας λίμνης Πολυφύτου.
12:00 13:00 Άρδασσα, Ασβεστόπετρα, Κρυόβρυση, Βλάστη, Σισάνι, Νάματα, Εμπόριο, Αναρράχη, Μηλοχώρι.
Οικισμοί : Παλαιοχώρι, Κνίδη, Μεσόλακκο, Αγάπη, Καλόχι, Ιτέα, Σαρακίνα, Νεοχώρι, Δίπορο, Ποντινή, Έξαρχος, Βάρη, Πιστικό, Πυλωροί, Χρώμιο, Αγαλλαίοι, Κέντρο, Νησί, Γεωελλάς,  Αρδευτικό Καρπερού.
13:00 14:00 Οικισμοί : Ανατολικό, Κομνηνά, Μεσόβουνο, Πεντάβρυσος, Πύργοι.
Ξάνθης 11:00 12:00 Σταυρούπολη, Εχίνος
12:00 13:00 Πόρτο Λάγος
13:00 14:00 Βαφέϊκα, Κουτσό
Σέληνο, Διασύνδεση Ξάνθης
Πέλλας 11:00 12:00 Τμήμα πόλης Γιαννιτσών, Πενταπλάτανος, Ελευθεροχώρι, Δαμιανό, Λεπτοκαρυά
Μεσσιανό, Αρχοντικό, Αγροσυκιά
12:00 13:00 Αρδευτικά Πέλλας
Ραχώνα, Λειβαδίτσα
Δυτικό, αρδευτικά
13:00 14:00 Σανδάλι, Καλλίπολη, Γαλατάδες
Πιερίας 11:00 12:00   Πάλαια   Λεπτοκαρύα  -   Εξοχικά- Τοπόλιανη - Λητώ -  -  Δίον  -  Καρίτσα  - Βροντού  -  Αγ.  Σπυρίδωνα
12:00 13:00 Περιφερειακά   πόλεως  Κατερίνης(ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ- ΑΓ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ)  - Σταθμός (επάνω  από τις γραμμές του ΟΣΕ)- Δεξιά    του αυτό/δρόμο  από  Κατερίνη Μέχρι  Γρίτσα 
13:00 14:00 Περιφερειακά   πόλεως  Κατερίνης  εξωτερικά του  εγγλέζικου-Χωριά,   Νέα  Έφεσος-  Κονταριώτισσα -Σβορώνος -  Αρδομάχη - Καισάρεια - Μοσχοχώρι - Λόφος  -ράχη - Μηλιά  - Φωτεινά  - Πέτρα  -  Βρύα.
Ροδόπης 11:00 12:00 Νότιος Πολύανθος, Αμβροσία, Παλλάδιο, Καλλίστη
Κρανόβουνο, Παγούρια, Μητρικό
12:00 13:00 Κρανόβουνο, Παγούρια, Μητρικό
Σερρών 11:00 12:00 Κ.Καμήλα, Αδελφικό, Κουμαριά, Νικόκλεια, Σησαμιά, Βέργη, Δημητρίτσι, Τριανταφυλλιά, Μεσάδα
12:00 13:00 Τούζλα, παραλίες Κάριανης,Ορφανίου,Οφρυνίου, Λουτρά Ελευθερών, Μυρτόφυτο, Φωλιά
Βαλτοτόπι, Αχινός, Πατρίκι, Σιτοχώρι, Λευκότος, Ζερβοχώρι
13:00 14:00 Κοίμηση, Ποντισμένο, Μεγαλοχώρι, Μανδράκι, Νεοχώρη, Κερκίνη, Ροδόπολη, Πλατανάκια, Καλοχώρι
Αγ. Ελένη, Φλάμπουρο, περίχωρα Νιγρίτας, θεερμά, Λαγγάδι
Φλωρίνης 11:00 12:00 Μανιάκι, Φαράγγι, Αντίγονος, Πελαργός, Αρδευτικά(Φιλώτας-Πελαργός-Μανιάκι-Αντίγονο-Φαράγγι)
12:00 13:00 Φιλώτας, Λεβαία, Αρδευτικά(Φιλώτα-Λεβαίας-Αντιγόνου)
13:00 14:00 Αρμενοχώρι, Παπαγιάννης, Ιτιά, Μεσόκαμπος, Μεσοχώρι, Τριπόταμος, Μαρίνα
Χαλκιδικής 11:00 12:00 Βάβδος, Σήμαντρα, Αγ.Παντελεήμονας, Ν.Τένεδος
12:00 13:00 Γαλάτιστα, Βασιλικά
13:00 14:00 Πορταριά, Διονυσίου, Ζωγράφου
Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 03 Ιουλίου 2014 12:35