Επικοινωνία

Μπορείτε να στείλετε το κείμενο σας στο info@vetonews.gr & veto910@otenet.gr. Τηλ. 6947323650

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Δευτέρα, 07 Μαϊος 2018 00:57

Oλοι οι υποψήφιοι για τις εσωκομματικές εκλογές της ΝΔ στην ΠΕ Κοζάνης

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (Ν.Ο.) ΚΟΖΑΝΗΣ
Υποψήφιοι Πρόεδροι Νομαρχιακής Οργάνωσης (Ν.Ο.)


1. ΑΣΑΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου
2. ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Θεοχάρη
3. ΣΑΝΤΕΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χαράλαμπου

Υποψήφια Μέλη Νομαρχιακής Διοικούσας Επιτροπής (ΝΟ.Δ.Ε.)
1. ΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Στεργίου
2. ΓΡΙΒΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του Ζήση
3. ΔΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Δανιήλ
4. ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Θεοφύλακτου
5. ΜΕΤΑΞΑΣ ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου
6. ΠΑΠΑΓΟΥΣΙΑΣ ΘΩΜΑΣ του Γεωργίου
7. ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιορδάνη
8. ΦΑΣΟΛΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ του Γεωργίου
9. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Πέτρου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΚΟΖΑΝΗΣ
Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Τοπικής Οργάνωσης (ΔΗΜ.Τ.Ο.)
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Υποψήφια Μέλη Δημοτικής Τοπικής Επιτροπής (ΔΗΜ.Τ.Ε.)
1. ΕΒΡΕΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Φιλίππου
2. ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Σάββα
3. ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Αντωνίου
4. ΜΠΛΙΟΥΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ηλία
5. ΣΑΛΑΜΠΟΥΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου
6. ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΖΗΣΗΣ του Νικολάου
7. ΤΟΓΚΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του Αντωνίου
8. ΤΟΤΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
9. ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του Σταύρου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΕΟΡΔΑΙΑΣ
Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Τοπικής Οργάνωσης (ΔΗΜ.Τ.Ο.)
1. ΚΑΪΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Χρήστου
2. ΚΑΛΕΣΗ – ΑΥΛΟΓΙΑΡΗ ΔΩΡΑ του Νικολάου

Υποψήφια Μέλη Δημοτικής Τοπικής Επιτροπής (ΔΗΜ.Τ.Ε.)
1. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεόφιλου
2. ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ του Δημητρίου
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Χαράλαμπου
4. ΠΕΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Λαζάρου
5. ΠΟΥΤΑΧΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του Πέτρου
6. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του Γεωργίου
7. ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σεραφείμ
8. ΤΣΙΟΠΤΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
9. ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ του Χρύσανθου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΒΟΪΟΥ
Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Τοπικής Οργάνωσης (ΔΗΜ.Τ.Ο.)
1. ΠΑΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

Υποψήφια Μέλη Δημοτικής Τοπικής Επιτροπής (ΔΗΜ.Τ.Ε.)
1. ΒΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Νικολάου
2. ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
3. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στεργίου
4. ΚΟΡΔΙΣΤΑ ΘΩΜΑΗ του Ανδρέα
5. ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
6. ΠΑΤΣΑΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Στεργίου
7. ΣΕΒΑΣΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Αριστείδη
8. ΤΖΗΜΟΥΡΤΑ ΑΝΝΑ του Βασιλείου
9. ΤΣΙΤΣΑ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του Παναγιώτη

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΣΕΡΒΙΩΝ - ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Τοπικής Οργάνωσης (ΔΗΜ.Τ.Ο.)
1. ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σάββα
2. ΤΖΙΟΥΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

Υποψήφια Μέλη Δημοτικής Τοπικής Επιτροπής (ΔΗΜ.Τ.Ε.)
1. ΑΣΜΗ ΜΑΡΙΑ του Νέστορα
2. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Κωνσταντίνου
3. ΓΕΩΡΓΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΑ του Ιωάννη
4. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Οδυσσέα
5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνα
6. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ του Γεωργίου
7. ΣΑΛΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
8. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του Ηλία
9. ΤΡΟΓΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (Ν.Ο.) ΚΟΖΑΝΗΣ
1. ΔΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Δανιήλ
2. ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου
3. ΔΙΑΦΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Χαρισίου
4. ΚΟΝΤΟΓΟΥΝΗ – ΚΕΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Ιωάννη
5. ΚΟΡΔΙΣΤΑ ΘΩΜΑΗ του Ανδρέα
6. ΜΕΤΑΞΑΣ ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου
7. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
8. ΝΤΑΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
9. ΠΑΠΑΓΟΥΣΙΑΣ ΘΩΜΑΣ του Γεωργίου
10. ΠΟΥΧΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ του Στεφάνου
11. ΣΕΒΕΝΤΕΚΙΔΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ του Βασιλείου
12. ΤΖΕΠΡΑΪΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου
13. ΤΖΙΟΥΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
14. ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 07 Μαϊος 2018 01:04