- στον Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό Μαθηματικών της Ε.Μ.Ε. «ΘΑΛΗΣ»,
- καθώς και στους τοπικούς Μαθητικούς Διαγωνισμούς Μαθηματικών «ΥΠΑΤΙΑ» και «ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΗ», που συνδιοργανώνουμε με το Παράρτημα Ε.Μ.Ε. νομού Ημαθίας και απευθύνονται σε μαθητές Α΄ Γυμνασίου.
Η βράβευση θα πραγματοποιηθεί την
Κυριακή 13 Μαΐου 2018 στις 11 π. μ.
στην Αίθουσα Συνεδριάσεων της Περιφερειακής Ενότητας Κοζάνης (πρώην Νομαρχία)
Η Διοικούσα Επιτροπή του παραρτήματος σας καλεί να τιμήσετε με την παρουσία σας τους μαθητές μας
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ «ΘΑΛΗΣ 2017» | |||||||||
Α/Α | ΤΑΞΗ | ΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΝΟΜΑ | ΣΧΟΛΕΙΟ | |||||
1 | Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ | ΣΑΒΒΑΣ | 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ | |||||
2 | Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ | 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | |||||
3 | Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΒΑΙΡΙΝΟΥ | ΕΛΙΣΑΒΕΤ | 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ | |||||
4 | Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΒΕΡΡΟΥ | ΡΕΒΕΚΚΑ | 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | |||||
5 | Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΓΑΛΗΝΟΣ | ΝΙΚΟΣ | 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | |||||
6 | Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ | ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ | ΓΥΜΝ. ΚΑΠΝΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ | |||||
7 | Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ | |||||
8 | Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ | ΓΙΩΡΓΙΟΣ | ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ | |||||
9 | Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΜΕΛΕΜΕΝΗΣ | ΡΑΦΑΗΛ | 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | |||||
10 | Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΠΑΝΤΕΡΑΣ | ΒΑΓΓΕΛΗΣ | 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | |||||
11 | Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΠΑΠΙΣΤΑ | ΦΑΙΔΡΑ | 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | |||||
12 | Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΠΗΤΑ | ΝΙΚΟΛΕΤΑ | 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | |||||
13 | Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΠΟΥΤΟΓΛΙΔΟΥ | ΣΟΦΙΑ | 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | |||||
14 | Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΤΟΥΡΤΟΥΡΗ | ΛΕΒΕΝΤΙΑ | 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | |||||
15 | Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΟΥ | ΕΛΕΝΗ | 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ | |||||
16 | Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΤΣΟΥΡΛΟΣ | ΓΙΑΝΝΗΣ | 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | |||||
17 | Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ | |||||
18 | Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ | |||||
19 | Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | |||||
20 | Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΦΕΣ | ΓΙΩΡΓΟΣ | 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ | |||||
21 | Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ | ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ | |||||
22 | Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ | ΤΣΟΚΑΡΙΔΟΥ | ΜΑΡΙΑ | 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ | |||||
23 | Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ | ΧΡΙΣΤΙΝΑ | 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | |||||
24 | Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ | ΑΘΗΝΑ | 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | |||||
25 | Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΚΑΣΙΚΤΣΗ | ΜΑΡΙΑ | ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ | |||||
26 | Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ | |||||
27 | Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΤΕΡΠΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | |||||
28 | Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ | |||||
29 | Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΣΑΚΟΥΛΑ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | |||||
30 | Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ | ΣΤΕΡΓΙΟΥ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΓΕΛ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ | |||||
| Επιτυχόντες Διαγωνισμού «ΥΠΑΤΙΑ» |
| |||||||
| Α/Α | ΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΝΟΜΑ | ΣΧΟΛΕΙΟ |
| ||||
| 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΒΑΛΤΑΔΩΡΕΙΟ ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 2 | ΑΡΑΒΟΠΟΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | 5ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 3 | ΒΟΤΣΗ | ΝΕΦΕΛΗ | 4ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 4 | ΓΑΖΗΣ | ΝΙΚΟΣ | 6ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 5 | ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ | ΝΙΚΟΣ | 6ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 6 | ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ | ΔΑΝΑΗ | 1ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
| ||||
| 7 | ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ | ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ | ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
| ||||
| 8 | ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΓΥΜΝ. ΚΡΟΚΟΥ |
| ||||
| 9 | ΚΑΒΟΥΡΑ | ΕΛΙΣΑΒΕΤ | 1ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
| ||||
| 10 | ΚΑΡΑΒΟΛΤΣΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | 5ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 11 | ΚΕΡΟΓΛΙΔΟΥ | ΡΑΦΑΗΛΙΑ | 6ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 12 | ΚΙΟΣΕΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 5ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
| ||||
| 13 | ΚΟΡΑΒΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 4ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 14 | ΚΟΥΣΗ | ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ | 5ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
| ||||
| 15 | ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ | ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | 2ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 16 | ΛΙΤΣΙΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΑ | ΓΥΜΝ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
| ||||
| 17 | ΜΕΤΙΣΟΓΛΟΥ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 5ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 18 | ΜΟΣΧΟΥ | ΖΩΗ | 2ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 19 | ΜΠΑΚΑΒΟΥ | ΣΤΥΛΙΑΝΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | 4ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 20 | ΜΠΕΛΛΟΣ | ΕΥΘΥΜΙΟΣ | ΓΥΜΝ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
| ||||
| 21 | ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ | ΘΑΝΑΣΗΣ | 4ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 22 | ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΣ | ΟΡΕΣΤΗΣ | 1ο ΓΥΜΝ. ΣΕΡΒΙΩΝ |
| ||||
| 23 | ΠΑΣΣΑΛΗ | ΑΣΠΑΣΙΑ | 3ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
| ||||
| 24 | ΣΑΒΒΙΔΟΥ | ΑΝΝΑ | 2ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
| ||||
| 25 | ΣΚΟΥΜΠΑ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ | 2ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 26 | ΣΟΥΛΙΩΤΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | 6ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 27 | ΣΠΑΝΟΥ | ΜΑΡΙΑ | 4ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
| ||||
| 28 | ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ | ΑΝΤΩΝΗΣ | 8ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 29 | ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ | ΣΑΒΒΑΣ | 8ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 30 | ΤΣΙΜΠΕΡΗ | ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΒΑΛΤΑΔΩΡΕΙΟ ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 31 | ΦΤΑΚΑΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | 1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 32 | ΧΑΣΙΩΤΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 2ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ |
| ||||
| 33 | ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ | ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ | 5ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
| ||||
|
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΗ 2018 2η φάση: Συμμετέχουν μόνο οι επιτυχόντες του Διαγωνισμού ΥΠΑΤΙΑ
|
Συγχαίρουμε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες που συμμετείχαν στους διαγωνισμούς της Ε.Μ.Ε.
Δίνουμε ιδιαίτερα συγχαρητήρια στα παιδιά που διακρίθηκαν.