Επικοινωνία

Μπορείτε να στείλετε το κείμενο σας στο info@vetonews.gr & veto910@otenet.gr. Τηλ. 6947323650

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Τρίτη, 10 Αυγούστου 2010 16:38

ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΗΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σας προσκαλούμε στους αγώνες

U-16 EUROPEAN CHAMPIONSHIP WOMEN 2010

(Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κορασίδων 2010)

που θα διεξαχθούν από 12 έως 22 Αυγούστου 2010

σε Κοζάνη & Πτολεμαΐδα.

     Διοργάνωση FIBA EUROPE και Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης(ΕΟΚ)

Οι αγώνες που θα διεξαχθούν στην Πτολεμαίδα, θα γίνουν στο κλειστό Γυμναστήριο

     

                                                                                 Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

                                                                      ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΣΙΟΥΜΑΡΗΣ

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2010
 
 
12.08.2010
 
13.08.2010
 
14.08.2010
C/2
14:15
ΟΛΛΑΝΔΙΑ
 
Α/4
14:15
ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
 
C/5
14:15
ΠΟΛΩΝΙΑ
ΙΣΠΑΝΙΑ
 
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
 
ΟΛΛΑΝΔΙΑ
C/1
16:30
ΠΟΛΩΝΙΑ
 
Β/4
16:30
ΣΕΡΒΙΑ
 
D/5
16:30
ΤΣΕΧΙΑ
ΤΟΥΡΚΙΑ
 
ΚΡΟΑΤΙΑ
 
ΕΛΛΑΔΑ
D/2
18:45
ΕΛΛΑΔΑ
 
Α/3
18:45
ΡΩΣΙΑ
 
D/6
18:45
ΒΕΛΓΙΟ
ΒΕΛΓΙΟ
 
ΣΟΥΗΔΙΑ
 
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
D/1
21:00
ΤΣΕΧΙΑ
 
Β/3
21:00
ΓΑΛΛΙΑ
 
C/6
21:00
ΙΣΠΑΝΙΑ
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
 
ΙΤΑΛΙΑ
 
ΤΟΥΡΚΙΑ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15.08.2010
ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΑΓΩΝΕΣ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16.08.2010
 
17.08.2010
 
18.08.2010
G/2
14:15
OMAΔΑ(B/4)
 
G/4
14:15
ΟΜΑΔΑ(D/4)
 
G/5
14:15
ΟΜΑΔΑ(A/4)
ΟΜΑΔΑ(C/4)
 
ΟΜΑΔΑ(B/4)
 
ΟΜΑΔΑ(B/4)
G/1
16:30
ΟΜΑΔΑ(A/4)
 
G/3
16:30
ΟΜΑΔΑ(C/4)
 
G/6
16:30
ΟΜΑΔΑ(C/4)
ΟΜΑΔΑ(D/4)
 
ΟΜΑΔΑ(A/4)
 
ΟΜΑΔΑ(D/4)
F/2
18:45
ΟΜΑΔΑ(D/2)
 
E/4
18:45
ΟΜΑΔΑ(A/1)
 
F/7
18:45
ΟΜΑΔΑ(D/1)
ΟΜΑΔΑ(C/2)
 
ΟΜΑΔΑ(B/2)
 
ΟΜΑΔΑ(C/1)
F/3
21:00
ΟΜΑΔΑ(C/3)
 
E/6
21:00
ΟΜΑΔΑ(A/2)
 
F/8
21:00
ΟΜΑΔΑ(C/2)
ΟΜΑΔΑ(D/1)
 
ΟΜΑΔΑ(B/1)
 
ΟΜΑΔΑ(D/3)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19.08.2010
ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΑΓΩΝΕΣ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
20.08.2010
 
21.08.2010
 
22.08.2010
G/7
14:15
ΟΜΑΔΑ(D/4)
 
G/9
14:15
ΟΜΑΔΑ(A/4)
 
G/11
14:00
ΟΜΑΔΑ(B/4)
ΟΜΑΔΑ(A/4)
 
ΟΜΑΔΑ(C/4)
 
ΟΜΑΔΑ(A/4)
G/8
16:30
ΟΜΑΔΑ(C/4)
 
G/10
16:30
ΟΜΑΔΑ(B/4)
 
G/12
16:15
ΟΜΑΔΑ(D/4)
ΟΜΑΔΑ(B/4)
 
ΟΜΑΔΑ(D/4)
 
ΟΜΑΔΑ(C/4)
59/A
18:45
ΟΜΑΔΑ(E/5)
 
65/A
18:45
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ(59)
 
 
 
 
ΟΜΑΔΑ(F/6)
 
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ(60)
 
 
60/A
21:00
ΟΜΑΔΑ(F/5)
 
66/A
21:00
ΝΙΚΗΤΗΣ(59)
 
 
 
 
ΟΜΑΔΑ(E/6)
 
ΝΙΚΗΤΗΣ(60)
 
 
 
 

ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΓΩΝΕΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ,

ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ).

 
 

OI ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ:

 
 
A/1
ΣΟΥΗΔΙΑ
ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
 
Α/2
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
ΡΩΣΙΑ
 
Α/3
ΡΩΣΙΑ
ΣΟΥΗΔΙΑ
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
Α/4
ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
Α/5
ΣΟΥΗΔΙΑ
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
 
Α/6
ΡΩΣΙΑ
ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
 
Β/1
ΙΤΑΛΙΑ
ΣΕΡΒΙΑ
 
Β/2
ΚΡΟΑΤΙΑ
ΓΑΛΛΙΑ
 
Β/3
ΓΑΛΛΙΑ
ΙΤΑΛΙΑ
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
Β/4
ΣΕΡΒΙΑ
ΚΡΟΑΤΙΑ
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
Β/5
ΙΤΑΛΙΑ
ΚΡΟΑΤΙΑ
 
Β/6
ΓΑΛΛΙΑ
ΣΕΡΒΙΑ
 
C/1
ΠΟΛΩΝΙΑ
ΤΟΥΡΚΙΑ
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
C/2
OΛΛΑΝΔΙΑ
ΙΣΠΑΝΙΑ
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
C/3
ΙΣΠΑΝΙΑ
ΠΟΛΩΝΙΑ
 
C/4
ΤΟΥΡΚΙΑ
ΟΛΛΑΝΔΙΑ
 
C/5
ΠΟΛΩΝΙΑ
ΟΛΛΑΝΔΙΑ
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
C/6
ΙΣΠΑΝΙΑ
ΤΟΥΡΚΙΑ
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
D/1
ΤΣΕΧΙΑ
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
D/2
ΕΛΛΑΔΑ
ΒΕΛΓΙΟ
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
D/3
ΒΕΛΓΙΟ
ΤΣΕΧΙΑ
 
D/4
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
ΕΛΛΑΔΑ
 
D/5
ΤΣΕΧΙΑ
ΕΛΛΑΔΑ
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
D/6
ΒΕΛΓΙΟ
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
 
 
 
 
 
Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 10 Αυγούστου 2010 16:40