Επικοινωνία

Μπορείτε να στείλετε το κείμενο σας στο info@vetonews.gr & veto910@otenet.gr. Τηλ. 6947323650

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Δευτέρα, 18 Οκτωβρίου 2010 12:09

ΤΕΛΙΚΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ «ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΔΗΜΟ ΚΟΖΑΝΗΣ» ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ ΜΑΛΟΥΤΑ

Μαλούτας Λάζαρος του Νικολάου
 
(Υποψήφιος Δήμαρχος)
 
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΑΝΗΣ

1.           ΓΚΟΥΡΤΖΙΟΥΜΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Ιωάννη

2.           ΡΑΠΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα

3.           ΤΖΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου        

 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΗ

1.      ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ανανία

2.      ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σταύρου

3.    ΤΣΕΠΡΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
 

1.    ΑΡΝΑΟΥΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ)  του Δημητρίου

2.    ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

3.    ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Νικολάου

4.    ΜΑΤΙΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Ιωάννη

5.    ΜΗΛΙΩΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Χρήστου

6.    ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ
 

1.      ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου

2.      ΚΥΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία

3.      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Χαραλάμπους

4.      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Τριαντάφυλλου

5.      ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ευσταθίου

6.      ΣΟΤΟΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη

7.      ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ(ΣΤΑΘΗΣ) του Γεωργίου

8.      ΧΑΤΖΗΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Απόστολου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
 

1.     ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

2.     ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη

3.     ΒΑΚΩΝΑΚΗ – ΧΑΪΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Ευαγγέλου

4.     ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του Δημητρίου

5.     ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαρισίου

6.     ΒΑΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ( ΣΑΚΗΣ ) του Παρασκευά

7.     ΒΑΣΔΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χρήστου

8.     ΒΑΧΤΣΕΒΑΝΟΥ – ΤΣΙΟΥΜΠΛΕΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου

9.     ΒΕΡΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΙΡΙΣ του Ευαγγέλου

10.  ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Παναγιώτη
11.  ΓΚΙΡΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
12.  ΓΚΟΒΕΔΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
13.  ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαραλάμπους
14.  ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
15.  ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Μιχαήλ
16.  ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου
17.  ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Πολυχρόνη
18.  ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
19.  ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Παντελή
20.  ΚΑΤΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λαζάρου
21.  ΚΑΤΣΕΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
22.  ΚΟΥΪΜΤΖΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του Αναστασίου
23.  ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ (ΧΡΟΝΗΣ) του Ιωάννη

24.  ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του Δημητρίου

25.  ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του Κωνσταντίνου

26.  ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗ ΕΛΠΙΔΑ του Νικολάου
27.  ΜΗΓΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Θεοδώρου
28.  ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Χρήστου
29.  ΜΟΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου
30.  ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΣΟΥΛΑ) του Γρηγορίου
31.  ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Ιωάννη
32.  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
33.  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΗΝΩΝ του Δημητρίου

34.  ΠΑΤΣΙΟΥ – ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Αθανασίου

35.  ΠΑΦΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του Κωνσταντίνου

36.  ΣΑΒΒΙΔΟΥ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του Ιωάννη

37.  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νέστορος
38.  ΣΤΟΥΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΛΙΝΑ) του Παναγιώτη
39.  ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΥΛΑ) του Ιωάννη
40.  ΦΛΩΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του Χρήστου
41.  ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του Συμεών
42.  ΨΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ζήση
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΑΝΗΣ
 

1.     ΒΑΒΛΙΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Νικολάου

2.     ΚΟΥΦΑΛΕΞΗ – ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑ ΜΑΤΙΝΑ του Χρήστου

3.     ΚΥΡΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

4.     ΤΣΙΟΓΚΑΛΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ του Γεωργίου

5.     ΦΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαρισίου

6.     ΧΟΛΕΒΑ – ΠΑΛΛΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Φιλώτα

 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
 

1.     ΒΑΜΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μάρκου

2.     ΔΙΑΦΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του Σάββα

3.     ΔΟΥΡΒΑ – ΠΛΟΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του Κωνσταντίνου

4.     ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου

5.     ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΝΗ) του Γεωργίου

6.     ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου

7.     ΜΑΚΡΥΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του Κωνσταντίνου

8.     ΜΗΤΣΙΚΙΔΟΥ – ΚΑΡΑΜΑΡΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ιωάννη

9.     ΜΠΙΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαρισίου

10.  ΠΑΤΣΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
11.  ΠΕΣΛΗΣ ΖΗΣΗΣ του Κωνσταντίνου
12.  ΣΤΡΑΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αργυρίου
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΟΚΟΥ
 
1.    ΚΑΡΑΝΑΝΟΥ ΣΥΜΕΛΑ (ΛΙΤΣΑ) του Σωκράτη
2.    ΚΑΡΑΝΤΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Λεωνίδα
3.    ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του Γεωργίου
4.    ΤΟΥΡΤΟΥΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ (ΡΟΥΛΗΣ) του Ζήση
5.    ΤΟΥΡΤΟΥΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου
6.    ΤΣΙΩΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου
                      
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
 

1.    ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ του Παναγιώτη

2.    ΓΚΑΤΖΙΟΥΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου

3.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του Γεωργίου

4.    ΧΛΙΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ζήση

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 

1.    ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Νικολάου

2.    ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αναστασίου

3.    ΠΟΣΙΝΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ελευθερίου

4.    ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 
1.    ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στεφάνου

2.    ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΙΝΗΣ
 

1.    ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Θεμιστοκλή

2.    ΤΣΑΝΑΞΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βαρύτιμου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΩΝΑΚΙΩΝ
 

1.      ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαραλάμπους

2.      ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου

3.      ΚΑΤΩΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Νικολάου

4.      ΛΟΓΓΙΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ιωάννη

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΑΣ
 

1.    ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

2.    ΤΑΤΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ανανία

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΟΤΟΠΟΥ
 
1.    ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Θεοδοσίου

2.    ΚΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
 

1.      ΔΟΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Φωτίου

2.      ΠΛΙΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

3.      ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του Αναστασίου

4.      ΤΣΙΡΕΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Νικολάου

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΙΛΟΥ
 
1.  ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στυλιανού
2.    ΠΟΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΥΓΗΣ
 

1.    ΑΛΤΗ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου

2.    ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Φωτίου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΤΕΡΟΥ
 

1.      ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ματθαίου

2.      ΛΕΩΝΙΔΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ (ΠΑΡΗΣ) του Παντελή

3.    ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σάββα

4.    ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΣΚΟΧΩΡΙΟΥ
 

1.    ΜΑΛΛΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου

2.    ΜΑΛΛΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
 

1.    ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου

2.    ΜΑΥΡΙΔΟΥ – ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΕΥΓΝΩΣΙΑ (ΕΥΗ ) του Ιωάννη

3.    ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ – ΚΑΤΣΙΒΕΛΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη
4.    ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΟΧΗΣ
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
 
1.    ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
2.    ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
3.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου
4.    ΣΑΜΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Φιλήμονος
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
 

1.      ΔΗΜΑΡΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του Χρήστου

2.      ΘΕΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Αποστόλου

3.      ΤΣΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σεραφείμ

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΠΝΟΧΩΡΙΟΥ
 

1.    ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αλκιβιάδη

2.    ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του Κλεάνθη

3.    ΤΑΡΝΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Αναστασίου

4.    ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του Ιωάννη

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ
 

1.    ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του Γεωργίου

2.    ΣΚΟΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

3.    ΤΣΙΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

4.    ΤΣΙΦΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΚΩΜΗΣ
 

1.    ΓΑΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ           του Φιλίππου

2.    ΖΑΦΕΙΡΗ – ΤΟΥΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου
3.    ΖΥΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
4.    ΤΟΥΝΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Λαζάρου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΣΕΑΣ
 

1.ΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΤΟΥ
 
1.    ΚΟΡΚΟΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευσταθίου
2.    ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΝΘΗ του Αλεξάνδρου
3.    ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

4.    ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΙΛΑΔΟΣ
 
1.    ΑΛΙΑΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Γεωργίου
2.    ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Θεοδώρου
3.    ΜΕΤΑΞΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ του Αναστασίου
4.    ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΙΛΩΝ
 

1.      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΑΝΝΑ του Αντωνίου 

2.      ΚΕΡΜΕΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του Βασιλείου

3.      ΚΟΡΔΩΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του Εμμανουήλ

4.      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ιωάννη

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΙΟΥ
 

1.      ΒΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη

2.      ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου  

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΤΕΝΙΟΥ
 

1.    ΔΑΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

2.    ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
 
1.    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Ελευθερίου
2.    ΜΕΪΧΑΝΕΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοδώρου
3.    ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου
4.    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
 
1.    ΒΟΜΒΑ – ΣΙΑΦΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Θεόφιλου
2.    ΖΑΜΙΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου
3.    ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αχιλλέως
4.    ΠΟΥΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΒΕΡΩΝ
 
1.    ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
2.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ιωάννη
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΓΕΡΗΣ
 
1.    ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χαραλάμπους
2.    ΤΣΕΠΡΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ
 
1.    ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Τηλέμαχου
2.    ΑΛΜΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σαμψών
3.    ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
 
1.    ΖΑΜΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
2.    ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
3.    ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Γεωργίου
4.    ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΛΕΑΣ
 
1.    ΤΖΙΟΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2.    ΜΑΔΙΚΑ ΒΑΪΑ του Αχιλλέα
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
 
1.    ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
2.    ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του Νικολάου
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
 

1.      ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ – ΤΑΓΚΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΥΗ) του Ελευθερίου

2.      ΚΟΜΑΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Απόστολου

3.      ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΑΚΗΣ) του Γεωργίου

4.      ΣΕΪΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
 

1.    ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του Ευθυμίου

2.    ΤΣΙΧΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
 

1.    ΜΗΤΡΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παρασκευά

2.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μάρκου

3.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Ιωσήφ

4.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Βασιλείου

 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ

                                                                                                                                                                                                                                                                         

1.    ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη

2.    ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αθανασίου

3.    ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Οδυσσέα

4.    ΦΑΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ
 

1.    ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αποστόλου

2.    ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του Θεόδωρου

3.    ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του Αλεξάνδρου

 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
 

1.    ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

2.    ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου

3.    ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του Κωνσταντίνου

4.    ΛΟΒΑΣΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του Δημητρίου
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΤΕΛΕΑΣ       

 
1.    ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του Σάββα
2.    ΤΡΟΥΠΤΣΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Σωκράτη
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ
 
1.    ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Γεωργίου
2.    ΜΑΝΑΚΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου          
3.    ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ του Ιωάννη
4.    ΡΟΥΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΥΑΚΙΟΥ
 
1.    ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
2.    ΚΗΡΥΤΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ του Αναστασίου
3.    ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
4.    ΠΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΥΜΝΙΟΥ
 
1.    ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
2.    ΓΚΟΥΓΚΟΥΡΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Γαβριήλ
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΔΕΡΑ
 
1.    ΙΣΠΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κυριάκου
2.    ΤΣΑΛΑΖΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του Γεωργίου

3.    ΤΣΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΑΡΗΣ ) του Κωνσταντίνου

4.    ΤΣΟΥΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΗΤΗΣ

1.    ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Κωνσταντίνου
2.    ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου

3.    ΤΣΑΛΙΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου
4.    ΤΣΙΜΠΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ιωάννη
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΡΤΟΥ
 
1.    ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου
2.    ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννη
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ
 
1.    ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Παύλου
2.    ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ του Ιωάννη
3.    ΠΙΛΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
4.    ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παύλου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
                                                                                                                                                                                 
 
1.    ΕΥΘΑΛΙΤΣΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του Χαριλάου
2.    ΚΟΥΤΣΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στεφάνου
3.    ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ηρακλή
4.    ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χρήστου
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΩΜΙΟΥ
 
1.    ΣΙΑΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του Ιωάννη
 
 
Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 18 Οκτωβρίου 2010 18:40