Επικοινωνία

Μπορείτε να στείλετε το κείμενο σας στο info@vetonews.gr & veto910@otenet.gr. Τηλ. 6947323650

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου 2010 12:13

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΥΘΥΝΗΣ ΤΗΣ Π. ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ–ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ
 

Δημοτικοί Σύμβουλοι
 
Εκλογική Περιφέρεια ΑΣΚΙΟΥ

 

1. Βασιλειάδης Μιχαήλ του Βασιλείου

 

 

2. Γιαννής Γεώργιος του Ιωάννη

 

 

3. Κόλιας Δημήτριος του Νικολάου

 

4. Μητσοπούλου Ελένη του Γεωργίου

 

5. Παπασίμου Συμεών του Χρήστου

 

 

6. Πήττας Θεόδωρος του Νικολάου

 

 

7. Τσέτσινας Χρήστος του Ιωάννη

 

 
 
Εκλογική Περιφέρεια ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

1. Αμπατζίδης Γεώργιος του Ιωάννη

 

 

2. Γιώτης Θεόκλητος του Δημητρίου (δάσκαλος)

 

 

3. Καπλάνογλου Ευαγγελία του Παντελή

 

 

4. Λυσσαρίδης Χρήστος του Ιορδάνη

 

 

5. Μακρής Χρήστος του Αλεξάνδρου

 

 

6. Μιχαλόπουλος Αθανάσιος του Χρήστου

 

 

7. Νέττας Αλκιβιάδης του Ηλία

 

 

8. Σταμπολούς Βασίλειος του Στυλιανού

 

 

9. Συναχείρης Γεώργιος του Λαζάρου

 

 
 
Εκλογική Περιφέρεια ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

 

1. Κολίτσας Αριστείδης του Νικολάου

 

 
 
 
Εκλογική Περιφέρεια ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

 

1. Βλαχάβα Μαρία του Ιωάννη

 

 

2. Γιούπα Δέσποινα του Αθανασίου

 

 

3. Ιορδανίδου Παρθένα του Γεωργίου

 

 

4. Κισκίνη Καλλιόπη του Αγαθοκλέους

 

 

5. Κοσκινάρη Παρασκευή του Χρήστου

 

 

6. Λιανός Ανδρέας του Κωνσταντίνου

 

 

7. Μπουκόνη Χαρίκλεια του Δημητρίου

 

 

8. Παπαναστασίου Αντώνιος του Κωνσταντίνου (Κούδας)

 

 

9. Τσαμπαρλής Χρήστος του Κωνσταντίνου

 

 

10. Χάιτας Κωνσταντίνος του Σταύρου

 

 
 
 
Εκλογική Περιφέρεια ΤΣΟΤΙΛΙΟΥ

 

1. Γαρούφος Παναγιώτης του Αποστόλου

 

 

2. Γκόσιος Ελευθέριος του Στεργίου

 

 

3. Ζιμπιλίδης Αλέξανδρος του Ελευθερίου

 

 

4. Κατσικάς Αθανάσιος του Γεωργίου

 

 

5. Παλασόπουλος Δημήτριος του Κωνσταντίνου

 

 

6. Σαροπούλου-Καραμφιλίδου Αντιόπη του Ελευθερίου

 

 

7. Σεβασλίδης Αριστείδης του Σάββα

 

8. Σίμος Ηλίας του Λάζαρου

 

9. Ταγκαλίδης Σάββας του Οδυσσέα

 

 
ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ
 
Δημοτική Κοινότητα ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

1. Κολιός Ιωάννης του Κωνσταντίνου

 

 

2. Λαζαράτου Δημητρούλα του Ιωάννη

 

 

3. Μελιδονιώτη Αντιγόνη του. Κωνσταντίνου

 

 

4. Πατρικίου Ιωάννης του Κυριάκου

 

 

5. Σαμαράς Αθανάσιος του Δημητρίου (Σάκης)

 

 

6. Ταβλαχίδου Λαμπρινή του Νικολάου

 

 
 
             ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ
 

 

Τοπική Κοινότητα Αγίας Σωτήρας

 

 

1. Μαυρομάτης Δημήτριος του Βασιλείου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Αγιάσματος

 

1. Γουλόπουλος Δημήτριος του Αθανασίου

 

2. Ντίγκος Θεόδωρος του Ιωάννη

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Αγίων Αναργύρων

 

1. Μπαργιαμίδης Δημήτριος του Παναγίωτη

 

 

2. Ταγκαλίδης Χρήστος του Παύλου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Αηδονοχωρίου

 

1. Δοσοπούλου Ασπασία του Ιωάννη

 

 

2. Νέττας Ευάγγελος του Κωνσταντίνου

 

 
 
 
 
 
 
Τοπική Κοινότητα Αλιάκμονος

 

1. Δεβετζής Θωμάς του Βασιλείου

 

 

2. Μολασιώτης Σταύρος του Αγαθάγγελου

 

 
 
 
Τοπική Κοινότητα Ανθούσας

 

1. Μαυρίδης Γαβριήλ του Σπύρου

 

 

2. Χαλκιά Ελισσάβετ του Αποστόλου

 

 
Τοπική Κοινότητα Ανθοχωρίου

1.   Δολαπτσόπουλος Θεόδωρος του Δημητρίου

 

2. Παπαδόπουλος Γεώργιος του Λαζάρου

 

 
 
 
Τοπική Κοινότητα Αξιόκαστρου

 

1. Μπουκλά-Πάλλα Νεκταρία του Χαράλαμπου

 

 

2. Τζημόπουλος Θωμάς του Ιωάννη

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Ασπρούλας

 

1. Ρίζος Ανδρέας του Ιορδάνη

 

 

2. Χριστούλιας Απόστολος του Γεωργίου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Αυγερινού

 

1. Βάγγος Μενέλαος του Κωνσταντίνου

 

 

2. Μπαιραχτάρης Γεώργιος του Δημητρίου

 

 

3. Νάνου Ευανθία του Κωνσταντίνου

 

 

4. Παπαδοπούλου Όλγα του Αριστοτέλη

 

 
 
 
Τοπική Κοινότητα Βελανιδιάς

 

1. Βλαχόπουλος Χαράλαμπος του Νικολάου

 

 

2. Καραμήτσιος Δημήτριος του Βασιλείου

 

 
Τοπική Κοινότητα Βουχωρίνας

 

1. Ζυγούρα Αγλαία του Λουκά

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Βροντής

 

1. Μαχανίδης Παναγιώτης του Ιωάννη

 

 

2. Πολυχρονίδης Γεώργιος του Αναστασίου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Βυθού

 

1. Γκατζαβέλης Δημήτριος του Παύλου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Δαμασκηνιάς

 

1. Γκαζή Μαρία του Γεωργίου

 

 

2. Δήμαρης Χρήστος του Παναγιώτη

 

 

3. Μπαράκη Ευαγγελία του Δημητρίου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Δάφνης

 

1. Ματαράγκας Αθανάσιος του Ανδρέα

 

 

2. Τζουμακάρης Στέφανος του Αλεξάνδρου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Δίλοφου

 

1. Σαμαράς Τηλέμαχος του Ιωάννη

 

 

2. Φίκα Αγόρω του Ευαγγέλου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Διχείμαρρου

 

1. Ιωαννίδης Αλέξανδρος του Δημητρίου

 

 

2. Παπαδόπουλος Παύλος του Θεοχάρη

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Δραγασιάς

 

1. Γακόπουλος Σωτήριος του Ιωάννη

 

 

2. Σταυρόπουλος Γεώργιος του Κωνσταντίνου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Δρυόβουνου

 

1. Ζαχόπουλος Αθανάσιος του Χρήστου

 

 

2. Νιτσόπουλος Δημήτριος του Παναγιώτη

 

 

3. Σουμαράς Δημήτριος του Χρυσοστόμου

 

 

4. Τζηκαλιού Ελένη του Δημητρίου

 

 
 
 
 
 
Τοπική Κοινότητα Εράτυρας

 

1. Γκάρα Παρασκευή του Χρήστου

 

 

2. Μισιρλής Ελευθέριος του Παναγιώτη

 

 

3. Πήτας Αναστάσιος του Δημητρίου (Τζιαφέτας)

 

 
 
 
Τοπική Κοινότητα Ζώνης

1.   Παρίσσης Γρηγόριος του Κωνσταντίνου

 
     2. Πλιάκας Βασίλειος του Ανδρέα
 
 
Τοπική Κοινότητα Καλονερίου

 

1. Κωνσταντινίδου Κωνσταντινιά του Νικολάου

 

 

2. Τσαλίκης Πολύδωρας του Αθανασίου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Κλεισώρειας

 

1. Βασιόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου

 

 

2. Τολιόπουλος Αθανάσιος του Αποστόλου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Κορυφής

 

1. Γκούρας Απόστολος του Αναστασίου

 

 

2. Ζιώτας Αιμίλιος του Γεωργίου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Κριμηνίου

 

1. Ζυγούρας Χρήστος του Σταύρου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Λευκοθέας

 

1. Δούβαλης Αθανάσιος του Χρυσοστόμου

 

 

2. Παναγιωτόπουλος Χρήστος του Ιωάννη

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Λικνάδων

 

1. Καββαδάς Κοσμάς του Δημητρίου

 

 

2. Μπατζόπουλος Ανδρέας του Κωνσταντίνου

 

 
Τοπική Κοινότητα Λούβρης

 

1. Τζήμτσος Χρήστος του Βασιλείου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Λουκομίου

 

1. Χάμουργκα Ειρήνη του Παύλου

 

 
 
 
 
Τοπική Κοινότητα Μεσόλογγου

 

1. Μιχαηλίδης Χρήστος του Δημητρίου

 

 

2. Σταυρόπουλος Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Μικροκάστρου

 

1. Πατσάκα –Πουλιοπούλου Δέσποινα του Αθανασίου

 

 
 
 
Τοπική Κοινότητα Μολόχας

 

1. Καραγιαννοπούλου Αργυρώ του Ζήση

 

 

2. Λαζαρίδης Ακρίτας του Δημητρίου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Μόρφης

 

1. Βλάχου Βάια του Γεωργίου

 

 

2. Νανοπούλου Βασιλική του Κωνσταντίνου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Ναμάτων

 

1. Παπαθωμάς Δημήτριος του Κωνσταντίνου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Ομαλής

 

1. Ευθυμιάδου Δέσποινα του Θεοφίλου

 

 

2. Καραμητόπουλος Χρήστος του Σωτηρίου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Παλαιοκάστρου

 

1. Κύρου Ευανθία του Χρυσοστόμου

 

 
 
 
Τοπική Κοινότητα Πελεκάνου

 

1. Αθανασιάδης Θωμάς του Γρηγορίου

 

 

2. Αρβανίτης Κωνσταντίνος του Σπύρου

 

 

3. Βλάχος Ιωάννης του Τριαντάφυλλου

 

 

4. Σιώντα Κυριακή του Ανδρέα

 

 
 
 
Τοπική Κοινότητα Πενταλόφου

 

1. Βλιώρας Χαράλαμπος του Αλεξάνδρου

 

 

2. Γεωργοπούλου Παναγιώτα του Γεωργίου

 

 

3. Καραλώλος Κωνσταντίνος του Τριαντάφυλλου

 

 

4. Μητράκας Θωμάς του Αλέξανδρου

 

 
 
 
Τοπική Κοινότητα Πεπονιάς

 

1. Μουσχούλης Ανδρέας του Ευστρατίου

 

 

2. Σατατάς Αριστείδης του Ευαγγέλου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Περιστέρας

 

1. Αθανασιάδης Θεμιστοκλής του Θωμά

 

 

2. Δαφόπουλος Δημήτριος του Στεργίου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Πλακίδας

 

1. Καραχισαρίδου Γνωσία του Γεωργίου

 

 

2. Χριστόπουλος Ιωάννης του Νικολάου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Πλατανιάς

 

1. Παπαδόπουλος Ιωάννης του Γεωργίου

 

 

2. Τσιαπατόρη Σοφία του Στυλιανού

 

 
 
 
Τοπική Κοινότητα Πολυκάστανου

 

1. Λιάτος Κωνταντίνος του Παναγιώτη

 

 

2. Παλάντζας Στέργιος του Ηλία

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Πολυλάκκου

 

1. Κυρατσόπουλος Αργύριος του Στεφάνου

 

 

2. Μπριάζας Θωμάς του Αλεξάνδρου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Πυλωρίου

 

1. Γεωργιάδης Σάββας του Γεωργίου

 

 

2. Καραογλανίδης Αθανάσιος του Γεωργίου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Ροδοχωρίου

 

1. Δραγώγια Ζωή του Ιωάννη

 

 

2. Σαμαράς Ιωάννης του Θωμά

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Σημάντρου

 

1. Παπαδόπουλος Παναγιώτης του Γεωργίου

 

 

2. Σπαθάρης Κυριάκος του Χρήστου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Σισανίου

 

1. Θεοχάρης Σιδέρης του Χρήστου

 

 

2. Κουκουφίκα Ασπασία του Γεωργίου

 

 

3 Κουκουφίκας Νικόλαος του Θωμά

 

 

4. Ζιώγου Μαρία του Εμμανουήλ

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Σκαλοχωρίου

 

1. Βλάχος Κωνσταντίνος του Γεωργίου

 

 

2. Μορφίδης Πλάτων του Χρήστου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Σταυροδρομίου

 

1. Σιβίλογλου Ασημάκης του Κωνσταντίνου

 

 

2. Τοπσαχάλογλου Λάζαρος του Κωνσταντίνου

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Τραπεζίτσας

 

1. Δημάδη Δέσποινα του Αθανασίου

 

 

2. Σαμαράς Κωνσταντίνος του Ιωάννη

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Τσοτυλίου

 

1. Ασλανίδης Χρήστος του Νικολάου

 

 

2. Λαζαρίδης Άνθιμος του Ευσταθίου

 

 

3. Λάζου Θωμαή του Παναγιώτη

 

 

4. Τσομπανόπουλος Γεώργιος του Κωνσταντίνου

 

 
 
 
Τοπική Κοινότητα Χειμερινού

 

1. Παυλίδης Αναστάσιος του Παύλου

 

 

2. Χάνδρας Δημήτριος του Ιωάννη

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Χορηγού

 

1. Γκόγκολας Αργύριος του Ιωάννη

 

 

2. Παπαγούσιας Γεώργιος του Θωμά

 

 
 
Τοπική Κοινότητα Χρυσαυγής

 

1. Δάτσιος Μιλτιάδης του Βασιλείου

 

 

2. Μπούσιου Βαλεντίνα του Αγαθοκλή

 

 
Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου 2010 12:15