Επικοινωνία

Μπορείτε να στείλετε το κείμενο σας στο info@vetonews.gr & veto910@otenet.gr. Τηλ. 6947323650 ΓΕΜΗ 165070036000 On Line Media 14499

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Δευτέρα, 01 Νοεμβρίου 2010 13:44

Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΟΖΑΝΗΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕ 1ος ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΣΤΟΝ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

Μ. ΠΑΡΜΑΚΗΣ Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΣΥΓΧΑΙΡΕΙ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ ΠΑΡΜΑΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
Το Προεδρείο του Σωματείου Παραγωγής Ηλεκτρικής Ενέργειας ¨ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ¨ συγχαίρει τον Κοζανίτη (εκ Χαραυγής) αθλητή Μιχάλη Παρμάκη, που ήταν ο πρώτος Έλληνας αθλητής που πέρασε την γραμμή του τερματισμού στον 28ο Κλασσικό Μαραθώνιο, που πραγματοποιήθηκε στην Αθήνα, καταλαμβάνοντας την 15η θέση στη γενική κατάταξη.

Θυμίζουμε πως ο Μιχάλης Παρμάκης ήταν ο νικητής στον Αγώνα Δρόμου «Μνήμες Λιγνίτη» που διοργάνωσε το Σωματείο ¨ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ¨ την Κυριακή 12 Σεπτεμβρίου 2010, αγώνα στον οποίο ο Μιχάλης με μεγάλη άνεση και έχοντας κάνει μία θαυμάσια πορεία από την στιγμή της εκκίνησης, κατέλαβε την πρώτη θέση, εκφράζοντας την ικανοποίησή του για την συμμετοχή του σε έναν αγώνα που έγινε στον τόπο καταγωγής του και ήρθε να ενισχύσει με την παρουσία του, εκτιμώντας ότι τέτοιου είδους διοργανώσεις έχουν μεγάλη σημασία και βαρύτητα.
Ευχόμαστε στον Μιχάλη καλή συνέχεια, πάντα επιτυχίες και ευελπιστούμε ότι και του χρόνου θα τον έχουμε κοντά μας στη διοργάνωση ¨Μνήμες Λιγνίτη 2011¨.
Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 01 Νοεμβρίου 2010 13:49